درباره Confino

Confino سامانه ای در زمینه تسهیل ثبت نام و مشارکت در کنفرانس های بین المللی می باشد که از تیمی مجرب، پژوهشگر و خلاق تشکیل شده و وظیفه اصلی خود را کمک به پژوهشگران، اساتید، متخصصین و علاقه مندان به شرکت در کنفرانس های بین المللی معتبر می داند. تخصص، مسئولیت پذیری، مشتری مداری، حرفه ای بودن، روحیه کار تیمی، خلاقیت، و تعهد به اخلاق علمی، بخشی از ارزش های کنفینو می باشد. confino برگزارکننده هیچ کنفرانس، همایش، کنگره و رویدادی نمی باشد و تنها رابطی امین ، ایمن و پیشرفته با قابلیت های بسیار زیاد برای شماست . ما با توجه به معیارهای مقالات بین المللی نسبت به پیش داوری رایگان مقالات شما با نهایت دقت و سرعت اقدام خواهیم کرد و با تیم ترجمه بسیار حرفه ای نسبت به ویرایش و ترجمه تخصصی مقالات اقدام خواهیم کرد .

دریافت ، پذیرش مقاله و ثبت نام در کنفرانس ها

سامانه confino با رعایت تمام قوائد لازم برای دریافت مقالات نسبت به دریافت ، پذیرش مقالات و گام نهایی یعنی ثبت نام در کنفرانس با شما همراه خواهد بود .

ترجمه و ویرایش تخصصی مقالات

با توجه به لزوم ترجمه مقالات به زبان های مختلف برای شرکت در کنفرانس های بین المللی سامانه confino نسبت به پذیرش و ترجمه تخصصی مقالات با حداکثر سرعت و بهترین کیفیت اقدام خواهد کرد .

ثبت نام در سمینارها و کارگاه ها و دوره های آموزشی

سامانه confino با درک نیاز به حضور پژوهشگران کشورمان در کارگاه ها و کلاس های آموزشی تخصصی که در سطح جهان برگزار می شود امکان ثبت نام و حضور این عزیزان را فراهم خواهد کرد .

پرداخت ارزی مربوط به کنفرانس های بین المللی

با توجه به لزوم پرداخت هزینه و متفاوت بودن ارزهای بین المللی و تخصصی بودن این فرآیند با توجه به وجود مکانیزم های مختلف در سطح جهان این سامانه امکان پرداخت های بین المللی شما را فراهم خواهد نمود .

بیشتر بدانید ...

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و نیز رفع مشکلات در سامانه با ما در ارتباط باشید .

بازگشت به بالا